Prague Panthers > Home > Poslední bitva

Poslední bitva

28.7.2012

justin Walz - QB Prague Panthers (foto by Miki Gerlašinský)justin Walz - QB Prague Panthers (foto by Miki Gerlašinský)
justin Walz - QB Prague Panthers (foto by Miki Gerlašinský)
Dan Krejbich - LB Prague Panthers (foto by Miki Gerlašinský)Dan Krejbich - LB Prague Panthers (foto by Miki Gerlašinský)
Dan Krejbich - LB Prague Panthers (foto by Miki Gerlašinský)

Tuto neděli od 17.00 hodin nastoupí Prague Panthers proti Prague Blackhawks ve finále ČLAF a svedou spolu další bitvu. Nepůjde v ní o nic menšího, než o vítězství a roční panování v české lize. A tak panterští kapitání útoku a obrany burcují své spoluhráče a fanoušky.

Poslední zápas sezóny, jsme připaveni?

Justin Walz (QB a kapitán útoku)
"Samozřejmě že jsme připraveni! Jsme připraveni už dlouho !" 

Dan Krejbich (LB a kapitán obrany)
"Rozhodně! Myslím, že jsme nejlépe připraveni za celou letošní sezónu! Jsme připraveni lépe než na finále loni. Předloni si už nepamatuju : ) "

Co čekáte od finálového zápasu proti Blackhawks?

Justin Walz
"Naše obrana bude hrát mnohem lépe, než budou očekávat a lépe než v předchozích zápasech. Co jsem viděl v posledních třech týdnech na tréninku, tak naše obrana šlapala zatím nejlépe. A od útoku očekávám, že bude dělat svoji práci jako celou sezónu, to znamená přinášet týmu hodně bodů."

Dan Krejbich
"Bude to dramatický zápas, bude hodně tvrdý. Ale bude i hodně atraktivní, protože oba týmy mají skvělé útoky a bude tak padat hodně bodů, ale já věřím, že na konci padne víc bodů z naší strany."

Každý ví, že jsme měli tuto sezónu neuvěřitelně mnoho zraněných hráčů, jak si s tím panteři poradili?

Justin Walz
"To není o nějakých možnostech. Tohle je poslední zápas sezóny, každý nastoupí. Hodně náhradníků přišlo do první linie a skvěle vyplnili uvolněná místa, kde odvedli svoji práci. Navíc je zpátky Dan (pozn.Dan Krejbich, kapitán obrany), což je dobře."

Dan Krejbich
"Připadá mi, že nás ty letošní zranění spíš zocelili. Ten zbytek co se nezranil chodil pravidelně na tréninky a makal. A ty lidi, kteří možná byli na začátku trochu otřesení těmi událostmi, jsou tím nakonec zocelení. Teď se nám navíc vrátili někteří hráči a myslím, že jsme nyní v super formě."

A máte nějaký vzkaz pro naše fanoušky?

Justin Walz
"Přijďte, přijďte všichni! Vemte sebou svoje rodiny, kámoše a podpořte nás. Buďte hluční, buďte slyšet! Tím nám dáte na hřišti obrovskou výhodu."

Dan Krejbich
"Podpořte nás, fanděte co můžete! Řvěte, když bude soupeř útočit a věřte nám, protože my vám pak za to budeme (nejen) na Štvanici vděčný."

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz