Prague Panthers > Home > Povinná výhra

Povinná výhra

12.6.2011

Prague Panthers absolvovali další utkání v rámci ČLAF, když tuto neděli nastoupili proti jednomu z městských rivalů Prague Lions. Na lehce rozbahněném povrchu porazili mladé Lions celkem lehce 48:0. Povinnou výhrou si panteři zajistili účast v play-off. 

Útok vedený QB Stanislavem Tománkem celkem lehce překonával sympaticky hrající lions, když se velmi dařilo především navrátivšímu se Miloši Hildebrandovi, který předvedl několik povedených kousků.

Obrana nedovolila soupeři téměř nic a udržela čisté konto, když velmi povedený výkon předvedl veterán panterské obrany "zlý muž" Jaroslav Vondráček, hrající tvrdě ale v tomto zápase naprosto čistě.

Postupně se ve hře vystřídali všechny backups, kterým se především ve druhé půlce velmi dařilo. Tým má nyní dva týdny na připravu na Black Hawks, se kterými se utká o vítězství v základní části ČLAF.

 

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz