Prague Panthers > Home > Pozápasové hodnocení koučů

Pozápasové hodnocení koučů

4.6.2012

PAN-RAN (foto by Libor Boucký)
PAN-RAN (foto by Libor Boucký)

Opět vám přinášíme krátké hodnocení zápasu Panthers-Rangers od obou head koučů .

Adam Rita (Prague Panthers headcoach):
Dnes jsme hráli velmi dobře dopředu. Naši „skill guys“ quarterback, runningback a widereceivři hráli skvěle. Naše obrana hrála dostatečně na to, abychom několikrát zastavili jejich útok a celkem dobře jsme dnes i kopali především v kickoffu. Často jsme skórovali až moc rychle, takže naše obrana byla na hřišti už trochu unavená, ale výsledkem byla naše výhra.

Velmi  Rangers pomohl jejich runninback s číslem 3 a dobře zahrál i jejich quarterback číslo 5.

Ovšem náš quarterback Justin byl dnes jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti a samozřejmě Amos byl zase nejlepším runninbackem. Ale musím také pochválit dnešní hru ofensive line, která dnes hrála tak dobře, že umožnila Justinovi zářit a stát se hvězdou zápasu.

Mathias Weinberger (Rangers headcoach):
Panteři měli velmi dobrý start do zápasu. Velmi rychle bylo skóre 21:0 ještě před tím, než jsme mohli začít něco dělat. Měli jsme sice dvakrát šanci v první čtvrtině skórovat, ale nebyli jsme schopni zkompletovat dlouhé pasy. A když jsme se do hry v druhé polovině vrátili, bylo v podstaě už po zápase. Ale jsem na svoje kluky hrdý, že se byli schopni v druhé polovině vrátit do hry. Musíme prostě začít vyhrávat první čtvrtiny. Tento problém máme celou sezónu a i zde v Praze se situace opakovala. Panteři jsou velmi dobrý tým, porazili Dragons a pravděpodobně letos postoupí do playoff. Ale budeme spolu hrát ještě jednou a my opravíme naše chyby a budeme chtít v našem posledním zápase sezóny vyhrát.

Nejlepším hráčem panterů býl jednoznačně jejich quarterback a navíc mají neuvěřitelnou harmonii s runninbackem číslo 9.

Na naší straně byl dnes nejlepší Zach McCaskill, který se lepší zápas od zápasu.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz