Prague Panthers > Home > Prague Panthers – Swarco Raiders Tirol 7:38

Prague Panthers – Swarco Raiders Tirol 7:38

11.4.2011 Neděle 10. dubna 2011, Atletický stadion Praha - Slavie

Ani třetí zápas proti špičkovému rakouskému celku v řadě neskončil pro americké fotbalisty Prague Panthers vítězstvím. Český mistr přes zlepšený výkon v neděli nestačil na domácím stadionu na finalistu loňské EFL Swarco Tirol Raiders, který si v duelu AFL z Prahy odvezl vítězství 38:7. Pro Panthers přes porážku stále zůstává cílem účast v play-off.

V prvních dvou čtvrtinách bylo k vidění velké množství chyb, tři z pěti interceptions vybojovala výborně hrající obrana Panthers. Hosté si přesto vybudovali komfortní jednadvacetibodový náskok, když skórovali Wise a dvakrát Grein. Na nový herní plán si stále zvyká útok Panthers, který se v prvním poločase nedokázal prosadit a zužitkovat tlak obrany na soupeře.

Po přestávce Rakušané zvýšili, po dlouhém běhu Clementse získal v další hře sedm bodů rozehrávač Kyle Callahan. Panterům se podařilo snížit. Rozehrávač Ryan McManus byl sice během čtvrtého pokusu pod tlakem, dokázal ale najít spoluhráče a domácí donesli míč až těsně před endzónu Raiders. Veikka Lehtonen již neměl problém zbývající yard získat a zařídit tak první body pro Panthers.

Hosté ale obratem odpověděli, Američan Callahan si nechal míč a probil se do endzóny domácích. Skóre uzavřel field goal Maiera v závěru utkání.

Příští týden odstartují Prague Panthers boje v nejvyšší české soutěži, v ČLAF změří v neděli v Brně síly s Alligators. Panteři hodlají dát šanci rezervnímu týmu, jak již před sezonou avizoval hlavní trenér Panterů Steve Cash.

Austrian Football League, 3. kolo:
Prague Panthers – Swarco Raiders Tirol 7:38 (0:7, 0:14, 7:7, 0:10)

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz