Prague Panthers > Home > Prague Panthers v roce 2010

Prague Panthers v roce 2010

17.10.2009

Již před časem se v médiích objevily "zaručené" informace co všechno budeme a nebudeme v sezóně 2010 hrát a nyní můžeme konečně vše potvrdit již oficiálně.


V sezóně 2010 se budeme účastnit Rakouské nejvyšší soutěže AFL a už dokonce známe i naše soupeře a rozpis utkání.

27./28.3. - Insbruck Raiders Tirol - venku
10./11.4. - Graz Giants - doma
24./25.4. - Viena Vikings - venku
8./9.5. - Carinthian Black Lions - doma
22.5./23.5. - Salzburg Bulls - venku
12./13.6. - St. Pölten Invaders - doma
26./27.6. - semifinále
10.7. - finále

Celkově se AFL v roce 2010 zúčastní 8 týmů, přičemž se třemi z nich jsme se již v minulosti utkali.
Hned na úvod sezóny si zahrajeme proti vítězi EFL 2009 Raiders Tirol (tento tým jsme ovšem v minulosti v rámci EFL již jednou porazili) a ve třetím kole se utkáme s Viena Vikings (zahraniční tým, který nám zatím uštědřil nejvíce porážek v historii, statistiku vzájemných utkání máme bohužel 0-3). S 8. týmem AFL Danube Dragons, který jsme v rámci EFAF Cupu 2007 v Praze porazili se díky hernímu systému pro rok 2010 v základní části vůbec neutkáme.


To jestli budeme v příští sezóně hrát i ČLAF a EFL (obdoba fotbalové Champions league) budeme vědět až po zasedání všech tří asociací, kterých se tyto soutěže týkají. Určitě bychom o to měli zájem, ale bude záležet na našich finančních možnostech, vstřícnosti všech tří asociací a vůbec možnosti sladit tyto tři soutěže termínově.


Zasedání EFAF proběhne 7.11., zasedání AFL 14.11. a zasedání ČAAF na přelomu listopadu a prosince, takže finální potvrzení co vlastně všechno budeme hrát bychom měli vědět začátkem prosince.

No ať to dopadne jakkoliv, fanoušci českého amerického fotbalu se v roce 2010 můžou těšit na ty nejlepší evropské týmy v Praze a my doufáme, že budeme minimálně tak úspěšní jako v roce letošním.

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz