Prague Panthers > Home > Preseason workout - rozhovor

Preseason workout - rozhovor

22.9.2010 Rozhovor s Milošem Hildebrandem o tom jak to celé bude fungovat

Jak již bylo avizováno, Prague Panthers čeká v příštím roce náročná sezóna. Vedení klubu společně s Milošem Hildebrandem vypracovalo kondiční plán přípravy týmu, tzv. preseason workout, který bude probíhat pod jeho vedením. Níže přinášíme krátký rozhovor s Milošem, který by měl osvětlit všechny základní otázky.

 Miloši, jak dlouho program předsezónní přípravy potrvá?

Začne teď v říjnu a v podstatě by měl trvat až do doby, než začneme trénovat ve výstrojích. Tzn. 4 měsíce. Z počátku to bude více objemový trénink a postupem času přejde do výbušnosti a rychlosti, tak aby všichni hráči byly maximálně připraveni k začátku sezóny.

Jak budou probíhat tréninky během předsezónní přípravy?

Budou rozepsány trénikové skupiny, dle jednotlivých pozic, které se budou připravovat pod mým vedením. Tréninkový plán je koncipován na 4 dny v týdnu. Vzhledem k časovým možnostem bude vždy část probíhat společně (2 dny v týdnu) a zbylou část pak musí všichni hráči poctivě absolvovat sami (případně doporučuji vytvořit malé tréninkové skupiny).

 Jak se hráči dozvědí o tom co je čeká, resp. jak se k tréninkovému plánu dostanou?

Každému hráči, který zadal email zašleme cca každé dva týdny updatovaný tréninkový plán. Pokud někdo nedostává klubové emaily, prosím zašlete email na  s prosbou o zařazení do mailing listu.

 Co je cílem, proč to vlastně děláme a na co bude presaeson workout zaměřen?

Cílem je zlepšení celkové kondice mužstva. Program je soustředěný především na oblasti dynamiky,rychlosti, koordinace, výbušné síly a samozřejmě vlastní kondice. Program je sestaven pro jednotlivé pozice a rozvoj pro ně důležitých skills. Zahrnuje posilovací i běhací části a vychází z univerzitního programu.

 Jak to bude s jídelníčkem a doplňky výživy?

Všichni hráči mají možnost zakoupit za speciální týmové ceny doplňky výživy od našeho sponzora společnosti Fitplus (www.fitplus.cz). Koordinátorem programu pro náš tým je Ondřej Víšek (), kterému stačí napsat email a on vše zařídí. Co se týká vlastního jídelníčku, po dohodě můžeme připravit individuální pro každého zvlášť.

 A vzkaz na závěr ?

(pozn.redakce, Díťák se zatvářil hodně přísně.. asi jako: Všichni se z toho ***, ale pak mi budete děkovat.. a pak odkráčel trénovat : ) )

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz