Prague Panthers > Home > Sezóna 2011 - rozhovor

Sezóna 2011 - rozhovor

12.11.2010 Rozhovor s prezidentem klubu Davidem Krejbichem o sezóně 2011

V krátkém rozhovoru jsme vyzpovídali prezidenta klubu Davida Krejbicha, aby poodhalil plány na novou sezónu.

Davide v jakých soutěžích se můžeme těšit na pantery?

Vše připravujeme tak abychom mohli opět absolvovat během sezóny 2011 všechny tři ligy. To znamená rakouskou (AFL), evropskou (EFL) a pak samozřejmě i českou (CLAF).

Víme již něco o soupeřích v EFL?

V evropské lize již známe svůj los, respektive soupeře. Ve skupině to budou Danube Dragons a pokud přes ně postoupíme, utkáme se s Berlin Adlers. Prostě dva vítězové, jeden rakouské ligy, druhý evropské. Bude to velmi tvrdý oříšek, ale myslím, že v minulé sezóně jsme dokázali s Berlínem hrát vyrovnaný zápas a za tu prohru jsme si mohli sami, takže do těch zápasů půjdeme se vztyčenou hlavou a budeme bojovat naplno. Věřím, že změny v týmu pomohou tomu, že se nám snad bude dařit lépe.

A jak to vypadá v rakouské lize (AFL)?

Tak tam pokračujeme v započaté práci. V minulém ročníku jsme skončili na pátém místě a přiznejme si že jsme mysleli na víc. Takže tam určitě chceme předvést lepší výkon. Ohledně rozlosování, přesné tremíny budou jasné tuto neděli, kdy jedu na zasedání AFBOE do Salzburgu . Jasné je, že zápasy se budou hrát v obráceném gardu, to znamená že se utkáme se stejnými soupeři, ve stejném pořadí jako loni, ale místo doma budeme hrát venku.

No a nakonec česká liga (ČLAF)?

Česká liga je pro nás stejně důležitá jako ty ostatní. Bohužel její úrovneň je taková jaká je a proto jí chceme využít především k přípravě back upu a integraci juniorů do seniorského týmu. To znamená, že jí chceme absolvoval s týmem který bude postaven na dvojkách, spíše trojkách doplněných juniory kteří již mají ambice a schopnosti nastupovat za seniorský tým.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz