Prague Panthers > Team > Senior Team > Gamedays > 2010 > Stockholm Mean Machines - Collect Point Prague Panthers 0:0

Stockholm Mean Machines - Collect Point Prague Panthers 0:0

Termín
15.4.2010  15:00
Soutěž
EFL
Místo
Stockholm

Tým amerického fotbalu COLLECT POINT PRAGUE PANTHERS odehraje v sobotu 17.dubna 2010 svůj druhý zápas v rámci EFL (Evropská liga amerického fotbalu) proti týmu Stockholm Mean Machines.

 

V prvním zápase skupiny podlehli panteři týmu Berlin Adlers na domácím hřišti 30:40 a pokud si chtějí zachovat šanci na postup ze skupiny, musí vyhrát nejméně o 10 bodů a doufat že poté Stockholm porazí Berlín.

„Stockholm Mean Machines je velmi silný tým, především fyzicky. Mají sice oproti týmů které jsme doteď potkali méně amerických hráčů, ale na druhou stranu je obecně známo že švédská liga patří kvalitou hráčů i svojí úrovní k tomu lepšímu v Evropě. Bohužel máme nulové herní zkušenosti se švédskými týmy, takže nevíme, co můžeme očekávat. Nemáme ale jinou šanci než vyhrát co nejvyšším skóre a doufat že poté Stockholm porazí Berlín,“ komentuje situaci trenér panterů Peter Matlovič.  Panteři se musí vypořádat se spoustou zraněných hráčů a zlepšit se především v obraně. „Klíčové bude zlepšení v naší obraně, čeká nás silově silný soupeř, navíc s pasovým quaterbackem, jenž nám dělal problémy již minulý rok, když hrál za Zurich Renegades, s tím se musíme vypořádat, pokud chceme uspět,“ dodává trenér panterských linemanů.

Zápas se hraje ve Švédsku a výkop je naplánován na 14.00 hodin místního času.

Stockholm Mean Machine website

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz