Prague Panthers > Home > Tým kadetů porazil v exibičním utkání pražské Harpyje

Tým kadetů porazil v exibičním utkání pražské Harpyje

28.10.2012

Prague Panthers Kadets, Prague HarpiesPrague Panthers Kadets, Prague Harpies
Prague Panthers Kadets, Prague Harpies
David PhamDavid Pham
David Pham
Pavel Kriesman (vlevo)Pavel Kriesman (vlevo)
Pavel Kriesman (vlevo)

Dne 13. října odehráli naši nejmladší zástupci, tedy tým kadetů, exibiční utkání proti jedinému ženskému týmu na našem území, Prague Harpies.


Oba týmy tím získali možnost vyzkoušet si hru v plné rychlosti a hlavně proti někomu jinému, než sobě samým. Tým kadetů, ještě pod hlavičkou Prague Panthers, v tomto zápase jednoznačně zvítězil, 42:0.

Pár slov nám k zápasu řekl hlavní trenér, Kamil Rusín:

V první řadě chci poděkovat oboum stranám. Harpiím za předvedenou hru a kadetům za to, že zvládli pouhý den před utkánim natrénovat nové akce, které jsme mohli plynule přenést do hry. U Harpyí bylo vidět zlepšení od prvního vzájemného střetnutí, mrzí mě jen, že nehráli více passových akcí a nepodařilo se jim získat ani bod.

Tak jako v prvním zápase, i nyní nám vypomohli David Pham (QB) a Pavel Kriesman (CB), kteří ač věkem ještě kadeti, připojili se během letního campu do juniorského týmu, kde dostávají na svůj věk i dost herního času. Tito dva hráči nám pomohli rozjet zápas a v průběhu pak byli nahrazeni nováčky a mladšími kluky.

Kadeti tak odehráli od září již třetí utkání. Doufám, že se dohodneme na dalších a do konce roku si zahrajeme proti mladým klukům z Ústí nad Labem Blades a Ostrava Steelers.

Gratulujeme našim nejmladším hráčům! Tým kadetů pořádá stálý nábor nových členů, kontakt na trenéra Kamila Rusína naleznete v záložce Kontakty.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz