Prague Panthers > Home > V sobotu se Panteři utkají se Steelers

V sobotu se Panteři utkají se Steelers

12.5.2011 Třetí zápas základní části ČLAF

Tuto sobotu od 13.30hodin nastoupí Prague Panthers k dalšímu zápasu v rámci ČLAF. Na domácím hřišti, na atletickém stadionu Slavie, je čeká nováček ligy tým Ostrava Steelers. Tým za nějž hrají velmi zkušení borci na čele s reprezentačním quaterbackem Alanem Kosinovským,diváci se tak mohou těšit na atraktivní zápas.

Přestože všechny zápasy zatím v české lize v podstatě odehráli odehráli backups, mají panteři  po prvních dvou zápasech plný počet bodů a skóre 83:13. 

"Ostrava Steelers měla být překvapením ligy , ale je spíše outsiderem. Ale my víme, že jádro týmu tvoří velmi zkušení hráči, kteří hráli za bývalé Devils a proto je určitě nepodceníme, naopak budeme hrát soustředěně a naplno, " komentuje kouč DL a special týmů Peter Matlovič. 

Tým měl o víkendu volno a hráči ho s chutí využili k odpočinku, nějaký čas také uběhl od posledního zápasu a proto tým v posledních tréninzích také části tréninků věnoval simulaci zápasového tempa. K tomu Peter Matlovič dodává: "Naši starters v podstatě nehráli tři týdny, protože i v posledním zápase AFL proti Salzburg Buls hráli jenom část. Proto jsme se rozhodli, že na úvod zápasu nastoupí kompletní tým, tak aby se dostal do herního tempa před důležitým dvojzápasem Graz, Bratislava. Počítáme, že by měli odehrát první čtvrtku a zbytek zápasu opět naši backups, tak jak je plánovaná česká liga. Potřebujeme aby si zvykali na svoji odpovědnost a fotbalově rostli."

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz