Prague Panthers > Home > XVI. CZECH BOWL

XVI. CZECH BOWL

7.6.2009

V neděli 21. 6. 2009 od 18 hodin (výkop 18:30) proběhne v SYNOT TIP ARÉNĚ finále České ligy amerického fotbalu 2009 – XVI. CZECH BOWL.

Kromě atraktivního finále dvou nejlepších týmů Vás čeká doprovodný program v podobě tanečních ukázek, roztleskávaček a jedinečného vystoupení DEADLY SHOW v podání DJ Rockstara. Na finále jsme pro Vás připravili lákavou soutěž o mnoho cen. Zakoupené vstupenky jsou slosovatelné, hlavní cenou je SKÚTR, dále můžete vyhrát míče a týmové předměty.

Zároveň k prvním 500 zakoupeným vstupenkám dostanete tričko zdarma! Základní vstupné činí 150,- Kč, využít ale můžete i slevy  50,- Kč ze základního vstupného při předložení letáku. Pro studenty, děti, seniory a ZTP vstupné činí 80,- Kč.  Vstupenky na tento zápas  do VIP sektoru na klubová sedadla jsou v hodnotě 600,- Kč včetně rautu. Vstupenky zakoupíte na pokladnách SYNOT TIP ARÉNY nebo přes internet (www.synottiparena.cz).

XVI. CZECH BOWL
XVI. CZECH BOWL

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz