Prague Panthers > Home > Další krok k playoff AFL

Další krok k playoff AFL

3.6.2012

PAN-RAN (foto by Miki Gerlašinský)
PAN-RAN (foto by Miki Gerlašinský)
Soubor:
PAN-RAN.htm
Popis:
Statistiky zápasu
Formát:
htm
Velikost:
234kB

Prague Panthers v dnešním zápase AFL udělali další krok k vysněné účasti v playoff, když porazili Kornmesser Rangers 54:30. 

Zápas měli panteři hned od úvodního drivu pevně ve svých rukou, když hned v první čtvrtině vedli již 21:0. Obrana hrála bezchybně a ofensivní stroj panterů šlapal jak hodinky. Především QB panterů Justin Walz exceloval, když za skvělě hrající offensive line sám naběhal 139yardů (pro 2TD) a dalších 256yardů naházel (pro 5TD). Jeho nejoblíbenějším cílem byl WR Jan Štiegler, který dokázal zkompletovat 144yardů a 3TD. Honzovi Dundáčkovi tak v týmu roste silná mladá konkurence.

V obraně s jistotou zastavoval běhy soupeřů Petr Linhart (4solo a 6 asistovaných tackelů), podporován defensive line a především efektivně hrajícím Karlem Augustou (3solo a 3 asistovaných tackelů). Secondary panterů dnes dovolila soupeři zkompletovat pouhých 66yardů, na čemž měl svůj velký podíl i čím dál lépe hrající CB Jirka Hamal (3 break up pass, 3solo a 1 asistovaný tackle). V obraně se také neztratil navrátilec a dlouhodobá opora panterské obrany Jan Šesták, který nastupoval na pro něj netradičním postu linebackera.

Statistiky zápasu ke stažení jako příloha tohoto článku.

 

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz