Prague Panthers > Home > Juniorský tým chytá před rozhodujícím zápasem formu

Juniorský tým chytá před rozhodujícím zápasem formu

16.10.2012

Interception Matyáše Prokůpka, Foto: Zuzana MuselíkováInterception Matyáše Prokůpka, Foto: Zuzana Muselíková
Interception Matyáše Prokůpka, Foto: Zuzana Muselíková

V sobotu 13.10.2012 odehráli mladí Panteři další utkání juniorské soutěže. Na domácím stadionu přivítali Příbram Bobcats, kterou v prvním kole letošní soutěže porazili a nejinak tomu bylo i nyní.

 

Příbram dorazila do Prahy v počtu necelých dvaceti hráčů a bez zraněného Daniela Krušiny, který v prvním zápase skládal téměř každou útočnou akci Pantherů, domácí tedy neměli strach, že by v utkání mohli zaváhat.

Už je téměř zbytečné zmiňovat, že si u Panthers připisovalo touchdowny trio Dušejovský, Reinvart, Kadeřábek, změnou ale je, že tři z těchto touchdownů byly passové. Že by Panteři chystali překvapení do finálového zápasu? Důležitým aspektem v zápase byla skvělá offensive line, která snad poprvé letos nenechávala backfield na holičkách a působila velmi suveréně.

Stejnětak v obraně byl výkon velmi dobrý. Hráči začínají být disciplinovaní, drželi se ve správných zónách a vypadali mnohem sebejistěji, což bylo znát na mnohem méně častém křiku defensive coordinatora Jana Šestáka ze střídačky. Panthers dostali jediný touchdown v závěru zápasu, kdy FS Jan Zvoníček, který na rozdíl od většiny spoluhráčů trávil na hřišti celý zápas, špatně odhadl míč a podběhl ho. Daniel Vitiš měl tak volnou cestu do endzóny.

Potěšující také je, že se na hřišti objevil Pavel Kriesman, mladý CB, který byl z posledního domácího zápasu odvezen do nemocnice s pohmožděným krkem. Otázkou celkově ale zůstává, co si do dalšího utkání právě Jan Šesták připraví, protože obranná schémata letos střídá jak na běžícím páse a zdá se, že není s ničím příliš spokojený.

Již zmíněné další utkání se hraje v neděli 21.10. na domácím hřišti Prague Lions, tedy na Tatře Smíchov a to od 14:00. Je to nejdůležitější utkání roku, pokud totiž vyhrají Lions, stávají se automaticky mistry republiky, pokud vyhrají Panthers, pošlou oba soupeře do dalšího vzájemného finálového duelu. Přijďte Panťáky všichni podpořit, celý tým je bojovně naladěný a nehodlá připustit další porážku od městského rivala!

 

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz