Prague Panthers > Home > Ladronka Fest

Ladronka Fest

Ladronka Fest
Termín
sobota, 19.9.2009 1100 - 2200
Místo
park u usedlosti Ladronka (Břevnovská pláň), Praha 6

O tom, že trávit volný čas zevlováním je hřích, svědčí pestrost programu Ladronkafestu, který letos již po osmé pořádá Městská část Praha 6. Festival nabízí výběr z nejrůznějších sportovních aktivit, které si mohou sami návštěvníci vyzkoušet. Na podiu budou probíhat sportovní exhibice, taneční vystoupení nebo koncerty studentských kapel. Představí se mnoho výtvarných dílen a zážitkových workshopů. Soutěže, hry, relax a také netradiční občerstvení nabízí Ladronkafest po celý sobotní den, který vyvrcholí po osmé hodině koncertem kapely The Tap Tap s Karolínou Ruppert a beatboxerem Jonášem Mlejnkem. Vstup je zdarma.

Program na Ladronkafestu zahájí moderátoři LENNY TRČKOVÁ a JIRKA MÁDL spolu s beatboxerem JONÁŠEM MLEJNKEM již v 11 hodin. Spustí tak nezadržitelnou vlnu podívané, zábavy a zážitků. Návštěvníci si mohou vybírat ze sportovních aktivit, které se postupně představí i na exhibičním podiu. V nabídce je florbal, taekwondo, sportovní šerm, freebording, judo, capoeira, bikes, rugby, frisbee, parkour, kiteboard, lacrosse, bojová umění, yoyo nebo americký fotbal v podání Prague Panthers. Na U RAMPĚ předvedou ti nejlepší borci v republice nebezpečné triky na všem, co má kola nebo kolečka. Sportovní exhibice můžete buď obdivovat, nebo si každou z nich sami vyzkoušet. Jednotlivé sportovní oddíly vás rádi zasvětí do svého umění na svých stanovištích. Kromě toho budete jako účastníci sportovního programu pod patronací mistra snowboardcrossu MICHALA NOVOTNÉHO.

Sportovní klání a exhibice budou střídat energická taneční vystoupení skupin Primavera a Fantasy Dance či módní přehlídka kreativních šatů ZŠ Petřiny. Až do 17 hodin nás každou hodinu rozparádí vystoupení jedné skupiny vybrané v rámci soutěže studentských kapel. Soutěž uvádí MICHAL MALÁTNÝ, frontman kapely Chinaski! Pokud jste se do soutěže nestihli přihlásit, můžete začít hned trénovat. Třeba v DJské a beat-boxové dílně spolu s break-beatovou formací Opatov Bboys.

Sekci výtvarnou i s workshopy zaštiťuje režisér JAKUB KOHÁK. I tato část programu je barvitá. Můžete si zkusit malovat na keramiku, papír i jiné materiály, ale také poznat, co znamená zážitková kresba. Neposednější umělci mohou dát průchod svému talentu se skupinou scénického tance nebo si půjčit brusle a vydat se na objížďku parkem. Dobrovolní záchranáři naučí zvídavá dítka první pomoci, zajímavé bude také vyzkoušet si, jak vnímají svět nevidomí lidé. Nebudou chybět ani prezentace neziskových organizací a prodej výrobků z chráněných dílen.

Kdo nelení a zúčastní se soutěže NEZEVLUJ A VYHRAJ KOLO S EVROPOU 2, má velkou šanci odjet z Ladronkafestu na kole! Za účast v jednotlivých aktivitách sbírají návštěvníci body, ten kdo jich nasbírá nejvíc, postupuje do večerního slosování o trackové kolo firmy Author. Festival počítá i s méně aktivními návštěvníky, pro které má nachystanou soutěž TIPUJ A VYHRAJ opět o skvělé ceny. Radost z výhry i z aktivně stráveného dne zhudební před soumrakem kapela THE TAP TAP, s kterou si zazpívá KAROLÍNA RUPPERT. Se svými beaty s nimi bude boxovat BEATBOXER JONÁŠ MLEJNEK. 

Veškeré informace, program, anotace k aktivitám, soutěže, novinky a fotky najdete na naší adrese:

www.ladronkafest.cz

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz