Prague Panthers > Home > Panteři prošli do finále přes Brno

Panteři prošli do finále přes Brno

23.6.2010

V sobotním semifinálovém zápase si panteři zajistili postup do finále ČLAF, když na domácím hřišti porazili Brno Aligators 38:0. Ve finále se tak utkají se staronovým týmem Black Hawks.

 

Zápas s Brnem se vyvíjel hned od začátku pod taktovkou pražanů, když hned v úvodním kickoffu mladý obránce panterů Ondra Šanc získal míč pro svoji offence. Ta sice v tomto drivu neskórovala TD, ale bezchybný fieldgoal Standy Janotše poslal pantery do vedení. Zápas se odehrával v pomalejším tempu, než jsou pražané zvyklí z rakouské ligy, přesto dokázali i s náhradním quaterbackem celkem jednoznačně Brňany porazit.

„Rozhodlo, že jsme byli dobře připraveni, dobře jsme blokovali v offence. Potěšující bylo i to že útok šlapal dobře i pod naším druhým quaterbackem a obrana nedovolila soupeři skórovat. Připadalo mi, že Brno přijelo trošku odevzdané, nezkusili něco nového, takže bylo rozhodnuto již po první čtvrtině. Přesto musím říci, že aligátoři předvedli, že to je tým s jednou z nejlepších disciplín v české lize a kromě úvodní minely nepředvedli žádné výraznější chyby,“ komentuje průběh utkání manažer panterů David Krejbich.

Panteři se tak již pilně připravují na finále, ve kterém narazí na Black Hawks, nový tým se známými tvářemi.  Ty dokázali již v této sezóně porazit 49:17, lze ovšem předpokládat, že finálový zápas bude mnohem těžší, plný emocí a mnohem většího nasazení na obou stranách.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz