Prague Panthers > Home > Semifinale ČLAF - Prague Panthers x Ostrava Steelers

Semifinale ČLAF - Prague Panthers x Ostrava Steelers

9.7.2011 Praha, 8. července 2011

Vyvrcholení České ligy amerického fotbalu je tady! A jako tradičně mezi nejlepší čtyřkou elitní tuzemské soutěže nechybí Prague Panthers. Dvanáctinásobný český šampion v nedělním semifinále přivítá ligového nováčka Ostrava Steelers. V sobotu se ve úvodním semifinále utkají Prague Black Hawks a Bratislava Monarchs.

Panteři prožívají další úspěšnou sezonu, i když po dlouhých 1792 dnech prohráli s českým soupeřem. Z překvapivého vítězství 30:28 se před měsícem radoval městský rival Black Hawks. Jestřábům ale Panteři porážku v posledním duelu základní části 26. června oplatili. Po třech čtvrtinách bylo skóre 30:0, v závěru Black Hawks již jen korigovali na 13:30.

Do play-off tak jako obvykle vstupují Panthers z první příčky, když se mohou pochlubit nejlepší ofenzívou. Soupeřům v sedmi utkáních nasázeli 247 bodů. V semifinále ČLAF se tak utkají se čtvrtým celkem základní části, kterým je nováček z Ostravy. Steelers mají bilanci tří vítězství (nad Brnem a dvakrát nad Prague Lions) a čtyř porážek. Skóre pak mají výrazně záporné 77:162.

Vzájemný duel v základní části vyhráli 14. května Panteři hladce 42:0. Dva touchdowny zaznamenal Jan Wajtr, po jednom přidali Jan Vrba, Stanislav Tománek, Ladislav Jenšík a Stanislav Jantoš. Do hry by podle očekávání měli nastoupit hráči širšího kádru.

Jako tradičně si nejmenší fanoušci mohou v poločasové přestávce zasoutěžit v závodě na plastových motorkách a odrážedlech, pro děti bude zároveň připravena trampolína a půjčovna koloběžek.

Zápas na Atletickém stadionu Slavie v Praze-Edenu začíná v 14:00, on-line reportáž přinesou facebookové stránky Prague Panthers.

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz