Prague Panthers > Team > Junior Team > Panthers Juniors Gamedays > 2009 > Prague Panthers - Prague Lions 29:38

Prague Panthers - Prague Lions 29:38

ČJLAF - Finále
Termín
14.11.2009  17:00
Soutěž
ČJLAF - Finále
Místo
Synot Tip Aréna, fotbalový stadion SK Slavia Praha

 

 

V sobotu 14.11.2009 od 17 hodin (výkop 18.00) proběhne v SYNOT TIP ARÉNĚ finále České juniorské ligy amerického fotbalu 2009 – PEPSI BOWL.

Kromě atraktivního finále dvou nejlepších týmů ve kterém proti sobě nastoupí Prague Panthers a Prague Lions, Vás čeká pestrý doprovodný program!

Těšit se můžete na dovednostní soutěže pro vylosované návštěvníky (o nejdelší kop a hod a o nejpřesnější kop) o zajímavé ceny od hlavního partnera PEPSI. Díky exhibičnímu utkání v podání hráčů do 15 let zjistíte, že FLAG FOOTBALL je zcela nekontaktní verze amerického fotbalu vhodná zejména pro mládež a nenáročná na realizaci (pouze 5 hráčů proti 5, není potřeba obvyklá výstroj, jednoduchá pravidla). V přestávce v poločase vystoupí profesionální fire show skupina INFINITOS a rovněž dojde k losování ze všech přítomných diváků o exkluzivní ceny (herní konzole Sony, iPod, mobilní telefon). Po skončení utkání na Vás čeká slavnostní ceremoniál, součástí kterého bude vyhlášení vítězů, předání pohárů a medailí a také závěrečný slavnostní ohňostroj! Vstup pro mládež do 15 let je ZDARMA! Základní vstupné činí 130,- Kč, využít můžete slevy  50,- Kč ze základního vstupného při předložení letáku.  Vstupenky na tento zápas  do VIP sektoru na klubová sedadla jsou v hodnotě 500,- Kč včetně rautu. Každý návštěvník dostane chipsy LAYS zdarma. Vstupenky zakoupíte na pokladnách SYNOT TIP ARÉNY nebo přes internet (www.synottiparena.cz).

Loading...

2009

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz